mgr Katarzyna Szubert

mgr Katarzyna Szubert – nauczyciel, terapeuta

Jestem absolwentką studiów licencjackich oraz magisterskich na Uniwersytecie Rzeszowskim o specjalności Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studiów podyplomowych na kierunkach: Oligofrenopedagogika – Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz Zarządzanie oświatą.

Staram się stale wzbogacać swoją wiedzę i umiejętność uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach takich jak m.in. „Postępowanie fizjoterapeutyczne u dzieci ze spektrum autyzmu”, „Rola diety w rozwoju dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi”, „Jak wprowadzać pozytywną dyscyplinę w przedszkolu”, „Szybkie czytanie i techniki uczenia się”, brałam również udział w sesji „A niech gadają! – logopeda w obliczu emocji dziecka (mutyzm, jąkanie, zespół Aspergera)”.

Moim celem w pracy z dziećmi jest zapewnienie im możliwości wszechstronnego rozwoju, poczucia bezpieczeństwa oraz otoczenie ich troską i zrozumieniem. Przygotowując zajęcia dla przedszkolaków, dokładam wszelkich starań, aby treści były interesujące i rozbudzały ciekawość poznawczą dzieci. Praca w przedszkolu od zawsze była moją pasją oraz celem zawodowym.

Tags: