Przedszkole Krosno

Przedszkole Guziczek

Terapeutyczne Niepubliczne Przedszkole Guziczek powstało w 2015 roku.

„Guziczek” mieści się w centrum Krosna, w zabytkowym dworku. Nasza lokalizacja oraz duży parking ułatwia rodzicom dojazd oraz wygodne odprowadzanie przedszkolaków. Aktualnie w przedszkolu funkcjonują trzy grupy „Żabki”, „Pszczółki” oraz „Jeżyki”. Dzieci mają do dyspozycji przytulne sale, wypełnione zabawkami i książeczkami. Nad ich bezpieczeństwem czuwają przedszkolne „ciocie”, których najważniejszym celem jest zapewnienie przedszkolakom bezpieczeństwa oraz budzenie w nich chęci do nauki przez zabawę.

Nasze przedszkole otoczone jest zielenią, posiadamy własny, nowoczesny plac zabaw, gdzie często spędzamy czas. Podczas spacerów odwiedzamy tereny miejskie oraz pobliski park.

Co oferujemy?

Posiłki

Naszym przedszkolakom zapewniamy zdrowe i smaczne posiłki dostarczane przez sprawdzony catering. Zachęcamy dzieci do próbowania nowych dań, tak by odkrywały bogactwo smaków.
Dzienna stawka żywieniowa wynosi 8zł.

Wycieczki

Czas spędzany w naszym przedszkolu urozmaicamy częstymi wycieczkami oraz wizytami gości specjalnych.

Ogród przedszkolny

Dzieci do dyspozycji mają zlokalizowany przy przedszkolu ogród wraz z bezpiecznym nowoczesnym placem zabaw.

Ciekawe zajęcia dodatkowe

Oferujemy bogaty program zajęć dodatkowych tj: zajęcia z rytmiki „My Muzykanci”, religię, „Angielski dla smyka”, „Akademia zdrowego ruchu”, zajęcia interaktywne „Tajemnicza Wyspa”, zajęcia kulinarne „Masterchef”, zajęcia z kodowania.

Kadra

W „Guziczku” nad bezpieczeństwem i rozwojem dzieci czuwają przyjazne ciocie. Naszą kadrę starannie dobieramy pod względem wykształcenia, zaangażowania oraz przede wszystkim zamiłowania do pracy z dziećmi.

Opłaty

Opłata miesięczna za pobyt dziecka w przedszkolu w godzinach 7:00 -17:00, wynosi 300 zł.