mgr Magdalena Belczyk

Jestem absolwentką Pedagogiki  wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Ukończyłam studia podyplomowe  w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi na kierunku Oligofrenopedagogika – edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Ponadto odbyłam liczne kursy i szkolenia m.in. „ Stosowana Analiza Zachowania w pracy terapeutycznej z osobami z autyzmem”, „Adaptacja dziecka w przedszkolu”, „Kreatywny nauczyciel – twórczy przedszkolak” .

Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości, cieszy mnie odkrywanie z najmłodszymi tego co dla nich nowe i nieznane. Często w pracy odnoszę się do pedagogiki zabawy, która na tym etapie rozwoju jest bardzo ważna. Poprzez angażowanie wszystkich zmysłów wprowadza dzieci w otaczający Świat.

Tags: